Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

Napsali o nás

GLOBAL NEWS A THE CANADIAN PRESS: Tiger Dam ocenila americká armáda

2013  vodouprotivode Protipovodnovy system Tiger  Dam ocenila americka armadaWinnipeg - Mobilní protipovodňový systém Tiger Dam vyvinutý v Manitobě se stal zlatým standardem, pokud jde o zmírňování povodní.
Tiger Dam byla nyní udělena platinovaná certifikace od skupiny tvořené US Army Corps of Engineers a Factory Mutual, jedné z největších světových obchodních pojišťoven.
Toto ocenění dělá z Tiger Dam nejvýše hodnocený systém pro zmírnění povodní na světě a logicky vyvolává zájem z jiných zemí o tento způsob protipovodňové ochrany.

... více

THE OIL AND GAS MAGAZINE: Mobilní protipovodňový systém Tiger Dam v popředí zájmu

The Oil and Gas Magazine Tiger Dam 02The Oil and Gas Magazine (OGM), světově uznávaná mediální značka, publikovala na svém serveru článek o mobilním protipovodňovém systému Tiger Dam. Cílem tohoto serveru je více než 20 let přinášet nové poznatky a informace o prospěšných a originálních produktech vzdělávací, poutavou a zábavnou formou.
Čtenáři serveru jsou všichni ti, kteří se v daném oboru chtějí něco nového dozvědět , inspirovat se a zároveň investovat do moderních a inovativních produktů. Takto vidí mobilní The Oil and Gas Magazine mobilní protipovodňové hráze Tiger Dam.
Tiger Dam - budoucnost pro energetiku a ropný průmysl.

... více

LITOMĚŘICKÝ DENÍK: Roudničtí vyzkoušeli obranu proti povodni

57nRoudnice nad Labem, 25. 4. 2013  – Mobilní protipovodňové vaky a 
k tomu instruktáž. Dívaly se na ni desítky lidí. Tak probíhalo včerejší ráno v Havlíčkově ulici v Roudnici nad Labem. Hasiči totiž vyzkoušeli protipovodňové vaky.

„Cvičení probíhalo od časných ranních hodin. Bylo spojeno s praktickou ukázkou 
a instruktážním

... více

VÝSTAVBA MĚST A OBCÍ: Mobilní protipovodňové hráze mohou zachránit i lidské životy

55nPřestože lokální povodně se stávají běžnou součástí našeho života, stát ochraně proti nim stále nevěnuje dostatečnou pozornost. Nejlepším příkladem jsou obce Liberecka - Nová Ves, Hrádek nad Nisou, Chrastava či Višňová, kde loni v srpnu způsobily záplavy škody za více než 8 miliard korun. Když letos udeřila velká voda znovu, měli jejich starostové, stejně jako před rokem,

... více

LIBERECKÝ DENÍK: Starostové dostali mobilní hráze

Liberec – Nová Ves na Liberecku byla jednou z prvních, která využila nabídku České protipovodňové asociace. Ta bezplatně poskytne obcím, jež byly v uplynulých letech nejvíce postiženy tisíciletou vodou, takzvané mobilní hráze. Jedná se o hrazení ze speciálních sklolaminátových desek či vodou plnitelné protipovodňové hráze.

... více

PRACHATICKO: Hasiči mohou rozvodněné toky zajistit Tygří hrází

Malovice – Fotbalové hřiště v Malovicích se v pátek a v sobotu stalo místem setkání dobrovolných hasičů na Prachaticku. Ti sem v rámci cvičení velitelů dobrovolných hasičů přijeli trénovat stavbu mobilních protipovodňových hrází, které se plní vodou. V praxi tak dobrovolní hasiči vyzkoušeli novinku, jinak také známou jako Tygří

... více

PRACHATICKÝ DENÍK: Hasiči postaví tygří hráz

52nMalovice 10. 9. 2011 – Velitelé dobrovolných hasičů se cvičí v Malovicích u Netolic. Akce, kterou organizuje Okresní sdružení hasičů Prachatice, HZS Jihočeského kraje a Územní odbor Prachatice, se zúčastnili zástupci z téměř sta obcí na Prachaticku. Ti již od včerejší patnácté hodiny trénují i stavbu mobilních protipovodňových

... více

Časopis Týden: Obchodníci s deštěm

Obchodníci s deštěm


Severočeši se na základě oficiálních předpovědí počasí chystali na povodeň, která nepřišla. Soukromí meteorologové zase letos věštili mimořádně horké léto. Proč úřady a firmy utrácejí za předpovědi až 150 milionů ročně a proč je počasí na Nově méně přesné než na ČT?

Dobrovolní hasiči

... více