Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

Tiger Dam změnil koryto řeky Losenice

TD Losenice 055Zatěžkávací zkouška pro náš protipovodňový systém Tiger Dam se konala na řece Losenice. Z důvodu rekonstrukce silnice bylo nutné odvést koryto řeky mimo místo opravy břehu pod silnicí. "Nepochyboval jsem, že to zvládneme, i když jsme se během stavby potýkali s mnoha překážkami. Každá taková zkušenost má obrovskou přidanou hodnotu při realizaci dalších projektů. Využili jsme flexibilitu systému a vytvořili nové koryto mezi stromy. Díky jednoduchosti a šetrnosti stavby jsme byli i v takovýchto podmínkách hotovi během několika hodin a po skončení stavby nebude vidět, že tam bylo nové koryto. Díky tomu jsme splnili zadaní a očekávání zákazníka. Tiger Dam je zkrátka výborný!" Komentoval situaci Petr Král, projektový specialista na protipovodňový systém Tiger Dam.

Stavební firma získala zakázku na opravu silnice u řeky. Z důvodu ochrany přírody nebyly v okolních lesích povoleny standardní stavební práce. Proto se firma obrátila na nás. Součástí realizace projektu, který trval dva týdny (do odstranění), byla obhlídka terénu, plán trasy a stavby koryta a dodávka materiálu - 6 ks mobilních tubusů Tiger Dam a jednoho plnícího hrdla. Společně jsem také stavěli hráz a pomáhali při dokončovacích prací.

„Jsme moc rádi, že realizace takového projektu opět prokázala funkční spojení kvalitního protipovodňového systému Tiger Dam, know-how, profesionality a šikovnosti našich specialistůz protipovodňového týmu spol. JOHNNY SERVIS. Během několika dalších týdnů využijeme i zde získaných zkušeností při další změně koryta během stavebních úprav okolí řeky a při plánování dalších protipovodňových zábran v obcích a městech." Dodává obchodní ředitel společnosti JOHNNY SERVIS Jiří Jeništa.

TD Losenice 037TD Losenice 048TD Losenice 054TD Losenice 057TD Losenice 062Image00002Image00009Image00014Image00001TD Losenice 055
Zpět