Kompletní protipovodňové zábrany Tiger Dam System.

Protipovodňový přívěs - unikátní novinka na evropském trhu

nahled vozikJOHNNY SERVIS ve spolupráci se společností THT Polička (výrobce požární techniky, www.tht.cz) oficiálně představil unikátní novinku - přívěs za osobní automobil, který obsahuje kompletní vybavení pro zajištění protipovodňové ochrany.

"K sestavení přívěsu jsme využili nejen naše zkušenosti, ale i odborné rady profesionálních a dobrovolných hasičů a obcí. Protipovodňový přívěs bude nyní součástí praktických demonstrací protipovodňového systému Tiger Dam a plánujeme s ním i účast na výstavách v České republice a dalších evropských zemích. První pozitivní reakce mě velice těší a zároveň utvrzují, že jdeme správnou cestou ve snaze zajistit komplexní protipovodňovou ochranu," dodal obchodní ředitel JOHNNY SERVIS Jiří Jeništa.


Protipovodňový přívěs za osobní automobil obsahuje systém Tiger Dam s příslušenstvím (vázací prvky, klíny apod.) na ochranu 90 m na délku a půl metru do výšky (záleží na sestavách a konfiguraci hráze). Dalším vybavením vozíku je například: nářadí pro obsluhu (lopata a krumpáč), motorová pila, kanystry na pohonne hmoty, osvětlení plochy i přívěsu včetně baterie, čerpadla nebo sekce na oblečení obsluhy. Vybavení přívěsu je variabilní a dá snadno přizpůsobit potřebám a požadavkům zákazníků.


Fotogalerie:

IMG 2141IMG 2143IMG 2144IMG 2152


IMG 2161IMG 2162IMG 2163

Zpět